MISMAR - SERWIS KOMPUTEROWY

LAPTOPY

NAPRAWA LAPTOPÓW

W naszym serwisie naprawiamy mobilne komputery przenośne (laptopy, notebooki, netbooki, tablety, palmtopy etc.) wszystkich dostępnych na rynku marek. Oferujemy szybkie i sprawne usunięcie każdego rodzaju usterki sprzętowej czy programowej Twojego komputera przenośnego.

Przyczynę awarii diagnozujemy i naprawiamy zwykle w przeciągu od 1 do 3 dni roboczych, w zależności od obłożenia serwisu sprzętem do naprawy.

Naprawa każdego sprzętu komputerowego – laptopa, komputera PC czy monitora rozpoczyna się od diagnozy i zlokalizowania usterki, w dalszej kolejności przystępujemy do ustalenia przyczyn jej wystąpienia - jest to istotne do całkowitego jej wyeliminowania.

W przypadkach napraw pilnych oferujemy korzystne finansowo usługi ekspresowe (czas naprawy do kilku godzin - w zależności od dostępności części i złożoności usterki).

Pełna diagnostyka LAPTOPA w przypadku podjęcia naprawy przez klienta jest bezpłatna.

CZY WIESZ, ŻE :

W przypadku reinstalacji systemu operacyjnego nie musisz martwić się o swoje dane.

Przed przystąpieniem do naprawy komputera dane zostaną zabezpieczone na serwerze kopii zapasowych i ponownie odtworzone po instalacji systemu.

Wystarczy tylko w trakcie przyjmowania sprzętu do serwisu poinformować pracownika o folderach, które mają zostać zachowane.

W ramach każdego płatnego zlecenia serwisowego czyszczenie wnętrza PC i konserwacja toru chłodzenia jest bezpłatna!

DOOR TO DOOR

Dla klientów nie mających możliwości dostarczenia "ciężkiego peceta" do punktu serwisowego istnieje możliwość naprawy komputera w tzw. systemie "od drzwi do drzwi" (ang."door to door").

Na czym polega "door to door"?

Zgłaszasz nam osobiście lub telefonicznie usterkę swojego komputera, zaś my w umówionym terminie odbieramy go od Ciebie.

Po wykonaniu naprawy odwozimy sprzęt pod wskazany przez Ciebie adres.

Usługę świadczymy na terenie LEGIONOWA i najbliższych okolic.

ul. Piłsudskiego 49,
05-120, Legionowo
www [at] mismar [dot] pl
tel. 22 185 50 35

 tel. 690 564 601

2020 MISMAR.PL
Wszelkie prawa zastrzeżone.

0