MISMAR - SERWIS KOMPUTEROWY

MODERNIZACJA SPRZĘTU

MODERNIZACJA SPRZĘTU

Długi czas uruchamia się systemu operacyjnego, powolne wczytywanie plików, mała ilość wolnej pamięci - może to powodować irytację użytkownika podczas pracy z komputerem.

Każdy komputer bez względu na jego cenę zakupu dość szybko się starzeje. Powstają coraz bardziej wymagające programy użytkowe czy gry komputerowe. Nie oznacza to, że wtedy "stary" komputer należy oddać "na złom".

Często wystarczy zmodernizować posiadany sprzęt poprzez zwiększenie pamięci RAM, zmianę dysku twardego na szybszy dysk SSD, czy wymianę karty graficznej.

Oferujemy Państwu modernizację sprzętu dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jest to bardziej ekonomiczne niż zakup nowego komputera. Na początku sprawdzimy, czy w ogóle nadaje się on do modernizacji. W przypadku bardzo starego komputera może okazać się, że dostępne na rynku podzespoły nie są z nim kompatybilne, dlatego też rozbudowa wiązałaby się z wymianą wszystkich komponentów.

Po zapoznaniu się z Państwa wymaganiami nasz serwisant przedstawi kalkulację modernizacji sprzętu - może się okazać, że koszt modernizacji przewyższy próg opłacalności, w takim przypadku zaproponujemy Państwu zakup nowego sprzętu o odpowiednio wysokiej wydajności.

Najczęściej modernizacje sprowadzają się do zwiększenia ilości pamięci operacyjnej RAM i wymiany tradycyjnego dysku twardego na nowoczesny dysk półprzewodnikowy SSD, czy wymiany karty graficznej na wydajniejszą.

ul. Piłsudskiego 49,
05-120, Legionowo
www [at] mismar [dot] pl
tel. 22 185 50 35

 tel. 690 564 601

2020 MISMAR.PL
Wszelkie prawa zastrzeżone.

0