MISMAR - SERWIS KOMPUTEROWY

POMOC ZDALNA

POMOC ZDALNA

Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy usługę, dzięki której większość problemów jesteśmy w stanie rozwiązać bez konieczności przyjazdu serwisanta do Państwa firmy czy domu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzają Państwo czas oraz pieniądze!

Usługa pomocy zdalnej umożliwia Państwu korzystanie ze zdalnego serwisu komputerowego świadczonego przez naszych specjalistów.

W przypadku awarii związanych z oprogramowaniem, systemem operacyjnym czy sprzętem komputerowym, który utrudnia bądź uniemożliwia Państwu komfortową pracę, nasz konsultant połączy się z Państwa komputerem i zdalnie spróbuje zlokalizować i usunąć usterkę.

Warunkiem skorzystania z takiego typu pomocy zdalnej jest działające łącze internetowe oraz możliwość otwierania stron internetowych w dowolnej przeglądarce.

Usługa ta daje także możliwość instalacji dowolnego oprogramowania czy sterowników do urządzeń zewnętrznych takich jak drukarki, skanery, aparaty cyfrowe etc.

W przypadku chęci skorzystania z tego typu pomocy prosimy o pobranie programu do zdalnego dostępu z naszej strony internetowej.

Pobieranie programu rozpocznie się po kliknięciu w tę ikonę:

POBIERZ PROGRAM DO WSPARCIA ZDANLNEGO

ul. Piłsudskiego 49,
05-120, Legionowo
www [at] mismar [dot] pl
tel. 22 185 50 35

 tel. 690 564 601

2020 MISMAR.PL
Wszelkie prawa zastrzeżone.

0